اخبار

سرمربی سابق تیم فوتسال بنیاد مسکن هرمزگان: مسوولان باشگاه تنها با لجبازی، سهمیه استان را هدر می دهند رسم کمک به اعتلای نام هرمزگان را یاد گرفتیم! ( )

fah.ir- مدت دو سالی است که تیم فوتسال بنیاد مسکن هرمزگان به نمایندگی از این استان در مسابقات لیگ دسته دوم فوتسال کشور حضور دارد. اما آنچه بیش از هر چیزی در این مدت توجه اهالی فوتبال را به خود جلب کرده است، حواشی به وجود آمده پیرامون این تیم می باشد که ظاهرأ بر عملکرد آن تأثیر گذاشته است؛ تا جایی که چندی پیش شنیده شد که قرار است امتیاز تیم بنیاد مسکن هرمزگان به استان اصفهان فروخته شود.

سرمربی سابق تیم فوتسال بنیاد مسکن هرمزگان در گفت و گو با خبرنگار ورزشی خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا) منطقه خلیج فارس، پیرامون این فروش امتیاز گفت: در 2 ماه اخیر، اتفاقات جالبی پیرامون امتیاز لیگ دسته دوم فوتسال کشور که متعلق به تیم بنیاد مسکن می باشد، رخ داده است که قطعاً مسوولین و فوتسال دوستان استان باید در جریان آن قرار بگیرند تا این اتفاقات برای همگان روشن شود.

عباس روز پیکر افزود: متأسفانه دخالت هایی در حوزه فعالیت بنده در سال گذشته رخ داد که منجر به جداییم از تیم بنیاد مسکن شد و تنها برای بازی آخر با هزاران خواهش و التماس توانستم بازیکنان تیم فوتسال آذرخش را به بهانه کمک به فوتسال هرمزگان و ماندن امتیاز برای استان، راضی به حضور در زمین مسابقه کنم.

وی ادامه داد: خوشبختانه تیم در آن مقطع از سقوط به لیگ پایین تر نجات پیدا کرد که البته این ماندگاری امتیاز با کمک همگی و تنها به هدف ارتقا فوستال استان و حفظ سهمیه انجام شد اما از فردای مصاحبه بنده با برخی رسانه های محلی و اعلام این موضوع که از بازیکنان تیم آذرخش به منظور ماندگاری در لیگ دسته دوم استفاده شده است، مسوولان تیم بنیاد مسکن شروع به راه اندازی جریانی علیه من کرده که چرا "روز پیکر" مصاحبه کرده و این موضوع را فاش کرده است؛ ما نمی خواستیم کسی در استان بداند که بازیکنان تیم آذرخش به کمک تیم بنیاد مسکن آمده و باعث نجات تیم از سقوط شده اند!

سرمربی سابق تیم فوتسال بنیاد مسکن استان هرمزگان با بیان اینکه به همین دلیل باشگاه از ادامه همکاری با بنده سرباز زد، اضافه کرد: شنیدم در این فصل مسوولان باشگاه قصد دارند امتیاز تیم بنیاد مسکن را که با کلی زحمت و تلاش در لیگ دسته دوم کشور حفظ شد، به فروش بگذارند. به همین دلیل بنده با مشورت با مسوولان باشگاه آذرخش زمانی که دیدیم چگونه حیثیت فوتسال استان و جایگاه آن در کشور برای برخی از افراد اهمیتی ندارد، تلاش خود را برای خریداری این امتیاز از طریق مسوولان هیأت فوتبال استان هرمزگان (آقایان رنجبریان و تیمورزاده) آغاز کردیم که متأسفانه مسوولان باشگاه بنیاد مسکن تنها با دانستن این موضوع که با خرید این امتیاز توسط باشگاه آذرخش و توانایی صعود به لیگ دسته یک، منجر به خدشه وارد شدن به حیثیتشان می شود، با این اقدام مخالفت کردند!

روزپیکر با ابراز تأسف از نبود عرق بومی در مسوولان باشگاه بنیاد مسکن، اظهار کرد: بعدها شنیده شد که مسوولان باشگاه بنیاد مسکن با ارسال نامه ای به فرماندار بندرعباس، خواهان فروش این امتیاز به استان اصفهان شده اند. جای تعجب و تنها تأسف دارد که چگونه افرادی که ادعای تلاش برای موفقیت نام هرمزگان را دارند، حاضر به انجام چنین کاری شده اند.

وی تصریح کرد: پس از مخالفت دبیر هیأت فوتبال استان هرمزگان با این اقدام، مسوولان باشگاه بنیاد مسکن با بیان این موضوع که اگر شده خودمان شرکت کنیم اما امتیاز مسابقات لیگ دسته دوم کشور را به باشگاه آذرخش نخواهیم فروخت، دلسوزی شان را برای بالابردن جایگاه استان هرمزگان در کشور را نشان دادند! (تیمی که در مسابقات جام ادارات امسال استان هرمزگان، به مقام دوم رسیده چگونه می خواهد در لیگ دسته دوم کشور حضور پیدا کند که این موضوع جای تعجب دارد)

روز پیکر با بیان اینکه حرکت انجام شده اینچنینی در میدان ورزشی که دم از پهلوانی زده می شود، صحیح نیست، عنوان کرد: با تیمی یکدست که سال ها تلاش در پی داشته است به هماهنگی لازم رسیدیم که توانایی صعود به لیگ های بالاتر کشوری را داراست اما نتیجه این تلاش، رفتار دفع کننده افرادی است که هیچ سررشته ای در زمینه فوتبال ندارند. برای باشگاه آذرخش این انتقال امتیاز اهمیتی ندارد زیرا اگر شده، از لیگ برتر استان شروع می کنیم و مسیر سخت رسیدن به مسابقات لیگ دسته دوم و جنگیدن بین 64 تیم در مسابقات زیرگروه را طی خواهیم کرد.

وی ادامه داد: مسوولان باشگاه بنیاد مسکن با لجبازی، حق امتیاز هرمزگان را هدر می دهند و  متأسفانه این موضوع رسم کمک به اعتلای استان به حساب می آید! از مسوولین کشوری و استانی تقاضای ورود به این موضوع را دارم چون اگر شرایط فراهم شود، پتانسیل فوتسال استان برای نشان دادن استعدادها بسیار بالاست.

روز پیکر در پایان با تقدیر از حسین احمدی - مدیرعامل باشگاه آذرخش هرمزگان – گفت: به همگان ثابت می کنیم که تیم آذرخش که از رده سنی امید در لیگ برتر استان حضور دارد، کاملاً بومی بوده و تنها تیمی است که در رشته فوتسال برای استان در لیگ کشور آبروداری کرده و خواهد کرد. نباید اجازه داد نسلی که 5 سال با هم بوده و به این حد آمادگی رسیده و تماشاگران فراوانی را به سالن فجر بندرعباس می کشاند، از فوتسال زده شده و در بیرون گود به تماشای مسابقات بپردازند.


تعداد بازدید: 1472 / نسخه قابل چاپ / خروجی RSS / دریافت Acrobat Reader / اشتراک: فیس بوک | دنباله | کلوب | Digg


نمایش بر اساس موضوع
تمامی موارد | داوران | بانوان | فوتبال ساحلی | مربيان | روابط عمومی | رئیس هیأت فوتبال استان هرمزگان | اخبار | انضباطی | آموزش | مسابقات | فوتسال | آسیاویژن


جستجو
دسته بندی:
کلمه کلیدی:
محدوده تاریخ: از   
الیعبدالمجید دبیده
رئیس هیات فوتبال استان
هنوز آغاز نشده

در دست برنامه ريزيWarning: fopen(http://xml.weather.yahoo.com/forecastrss?u=c&p=IRXX0033): failed to open stream: HTTP request failed! in /home/fah/public_html/class.xml.parser.php on line 44
Cannot open XML data file: http://xml.weather.yahoo.com/forecastrss?u=c&p=IRXX0033